Zápas: TJ Viktoria Želešice – SK Sprint Brno 2:6

1. dvouhra muži: Jiří Chytka – Tomáš Prek 0:2 (13:21, 15:21)

2. dvouhra muži: Martin Kolář – Franta Hanák 0:2 (10:21, 6:21)

3. dvouhra muži: Víťa Andrlík – Tomáš Lipka 0:2 (16:21, 19:21)

Dvouhra ženy: Renata Matušková - Petra Přinosilová 2:0 (21:12, 21:4)

1. čtyřhra muži: Chytka, Veselý- Prek, Hanák 0:2 (19:21, 18:21)

2. čtyřra muži: Andrlík, Kolář – Lipka, Bulička 1:2 (16:21, 17:21)

Čtyřhra ženy: Matušková, Oberfrancová - 2:1 (21:16, 15:21, 21:19)

Čryřhra mix: Veselý, Oberfrancová - Bulička, Galůšková 1:2 (19:21, 21:16, 19:21)

__________________________________________________________________

Sprint hrál v tomto utkání o postup mezi nejlepší čtyři týmy. My jsme měli v případě zisku obou bodů ještě teoretickou šanci na postup do skupiny o 5. – 8. místo. Teorie ovšem začala brát za své hned v první dvouhře, protože Jura neměl zrovna svůj den a předvedl jen málo z toho co umí. Martin, který byl donucen okolnostmi hrát na dvojce prohrál celkem hladce. Nejblíž byl v mužských singlech k úspěchu Víťa, ale zbytečně pokazil koncovku druhého setu. V ženském singlu Renata po lehce nervózním úvodu svoji soupeřku přehrála celkem hladce.

Do prvního deblu nastoupil vedle Jirky Roman po téměř tříměsíční pauze zaviněné zraněním. Hra byla celkem vyrovnaná, ovšem konce obou setů patřily soupeři především díky zbytečným nevynuceným chybám. Podobná situace byla i v druhém deblu. Zajímavá byla ženská čtyřhra, kde naše holky málem prohospodařily pětibodový náskok v závěru třetího setu. I závěrečný mix se dostal do třetího setu. Tam jsme naopak dotahovali z 11:17 až na 18:18. Chyba na podání a v zápětí následující šťastná „haluz“ soupeře rozhodly.