Zápas: TJ Viktoria Želešice – Sokol Bořitov 3:5 (9:11)

1. dvouhra muži: Jiří Chytka - 2:0 (21:9, 21:9)

2. dvouhra muži: Roman Veselý - Ondra Sehnal 2:1 (16:21, 21:16, 21:18)

3. dvouhra muži: Víťa Andrlík – Tomáš Řehořek 1:2 (17:21, 21:17, 3:21)

Dvouhra ženy: Bohdana Oberfrancová- Jana Nováková 1:2 (21:9, 14:21, 17:21)

1. čtyřhra muži: Veselý, Andrlík- Zatloukal, Kafoněk 1:2 (19:21, 18:21)

2. čtyřra muži: SCR - Sehnal, Kindermann 0:2 (0:21, 0:21)

Čtyřhra ženy: Gescheidtová, Pajkanovičová  - Nováková, Maršálková 0:2 (13:21, 14:21)

Čryřhra mix: Chytka, Oberfrancová - Kindermann, Maršálková 1:2 (21:9, 21:9)

____________________________________________________________________________________________

Druhá polovina soutěže se vyznačovala neustálou inprovizací v sestavě a vstup do bojů o konečné pořadí, bohužel, nezačal o moc lépe. Naopak. Pro zbytek sezony se pro zranění ramene omluvil Radim a další nepříjemná zpráva přišla od martina, který si po srážce s polským lyžařským diletantem zlomil ruku. Roman začal týden před zápasem s lehkým tréninkem po víc než tříměsíční pauze zaviněné svalovým zraněním a pro první zápas s Bořitovem potom chyběla i ženská jednička Renata. Vyhlídky tedy nebyly nejlepší.

V první dvouhře si Jura celkem snadno poradil se svým soupeřem a v závěrech setů si neodpustil několik „chytkovinek“ :-) . Druhá dvouhra byla smečařským soubojem. Romanovi nedovolovalo ne zcela doléčené zranění ten správný pohyb a musel tedy přistopit na způsob soupeřovy hry. Ve třetím setu prohrával na otočce 6:11a ještě 9:15, ale změnou hry v koncovce se mu podařilo zvráti zépas na svou stranu. Totéž se, bohužel nepodařilo výťoví, který po vyhraném druhém setu v tom třetím zcela odpadl a snadno prohrál. Rovněž na tři sety hrála Bohdana, ale ani jí se zdolat soupeřku nepodařilo.

Silně inprovizovat jsme museli v deblech. Druhou mužskou čtyřhru jsme z personálních důvodů nemohli nasadit a tak bod šel bez boje soupeři.  Jarka s Peťou se snažily, ale na soupeřky to nestačilo. Celkem snadno si poradili se soupeřem Jirka s Bohdanou v mixu a tak boj alespoň o bod zůstal na prvním mužském deblu. První set dopadl dobře, ikdyž po velkém boji. Ten druhý se prvnímu hodně podobal,  bohužel dopadl přesne obráceně.  Ve třetím jsme to byli my, kdo tahal za delší konec provazu téměř v celém průběhu setu. Jenže set končí až jednadvacátým bodem. Zcela zbytečně jsme se na 16 připravili o pětibodové vedení, ale znovu jsme vedli 18:16. Přišla ovšem série kiksů a nezdařených podání a bylo vymalováno.