TJ Viktoria Želešice – BC Hamry n. Sázavou „B“ 4:4 (9:10)

1. dvouhra muži: Jiří Chytka – Leoš Linsbauer 2:1 (19:21, 21:18, 25:23 !!!)

2. dvouhra muži: Roman Veselý – Petr Zítka 1:2 (21:16, 15:21, 15:21)

3. dvouhra muži: Radim Sedlák - Karel Entlicher 2:0 (21:13, 21:8)

Dvouhra ženy: Renata Matušková - Magda Křivová 2:0 (21:9,21:19)

1. čtyřhra muži: Chytka, Veselý - Linsbauer, Zítka 2:0 (21:19, 21:15)

2. čtyřra muži: Andrlík, Sedlák – Entlicher, Král 1:2 (21:19, 8:21, 9:21)

Čtyřhra ženy: Matušková, OberfrancováNeuwirthová, Linsbauerová 0:2 (19:21, 19:21)

Čryřhra mix: Andrlík, Oberfrancová - Král, Neuwirthová 0:2 (13:21, 20:22)

__________________________________________________________

Skvělá remíza proti favoritovi. Tři třísetové zápasy. Jura vydřel třetí set proti svému tradičnímu levorukému rivalovi až v nastaveném nervy drásajícím setu. Roman v souboji  se zkušenému účastníkem vyšších soutěží hrál ve třetím setu někde mezi infarktem a mozkovou mrtvicí. Radim si v pohodě poradil na trojce a Renča s trochou štěstí ve druhém setu získala třetí bod. Víťa s Radimem ve druhém deblu sice vyválčili první set, ale další dva už patřily zkušenému soupeři. Důležitý čtvrtý bod tak přišel v prvním deblu, kde Jirka s Romanem těsně vyhráli v prvním setu a nečekaně hladce přejeli favorizované soupeře v setu druhém. Kuriozitou tohoto utkání bylo, že se na kurtu sešli tři leváci. Čtvrtý bod byl bohužel poslední, ikdyž Víťa z Bohdanou byli v mixu blízko k třetímu setu a holky v deblu v obou setech prohrály jen těsně.