Sokol Bořitov – TJ Viktoria Želešice 3:5 (7:13)

1. dvouhra muži: Zatloukal  - Jiří Chytka - 0:2 (18:21, 18:21)

2. dvouhra muži: Ondra Sehnal - Roman Veselý - 1:2 (21:10, 13:21, 17:21)

3. dvouhra muži: Bláha ? Radim Sedlák ? 0:2 (13:21, 17:21)

Dvouhra ženy: Nováková – Renata Matušková 0:2 (18:21, 14:21)

1. čtyřhra muži: Zatloukal, Kafoňěk - Chytka, Veselý 0:2 (13:21, 19:21)

2. čtyřhra muži: Sehnal, Kindermann - Sedlák, Andrlík 2:1 (21:13, 19:21, 21:12)

Čtyřhra ženy: Nováková, Čermáková ? Oberfrancová, Matušková 2:1 (24:26, 21:14, 21:15)

Čryřhra mix: Čermák, Čermáková - Andrlík, Oberfrancová 2:1 (13:21, 21:19, 21:19)

_______________________________________________________________________

S odřenýma ušima, ale výhra a důležitá výhra.  Na sedmém místě máme  čtyřbodový náskok a to by mělo na udržení tohoto umístění stačit.

Jirka nevyhrál úplně snadno, ale zápas si pohlídal a dovedl do vítězného konce. Podobně na tom byl i Radim na trojce. V prvním setu vyhrál v pohodě, ve druhém to byl větší boj, ale Radim si taky dokázal se soupeřem poradit. Největší bitva se děla na dvojce. Ondra Sehnal v úvodu plně uplatnil své dělové smeče a Romana doslova sestřelil.  Ve druhém setu se Roman zahřál na provozní teplotu a technickou hrou nedovolil soupeři uplatnit jeho „bombardovací“ styl. Ve závěru třetího setu rozhodla především trpělivost. Renča měla tentokrát víc starostí v prvním setu, druhý set už byl zcela v její režii. Bod byl doma. V druhém deblu Radim s Víťou dostali zápas do třetího setu, ale tam už nedokázali udržet tempo a lehce prohráli. V prvním deblu Jirka s Romanem v pohodě uhráli první set a vypadalo to na jasnou záležitost. Ve druhém setu se ale nechali „uspat“ a v závěru museli o rozhodující bod ještě hodně zabojovat.  V mixu byli Víťa z Bohdanou ve druhém i třetím setu blízko k výhře, ale ani tentokrát to nevyšlo. V závěrečné čtyřhře holky vybojovaly v nastavení první set, ale v dalších dvou dokázaly vzdorovat vždy jen do poloviny setu.