Spartak PBS Brno – TJ Viktoria Želešice 6:2 (12:7)

1. dvouhra muži: Michal Kůra - Jiří Chytka 2:1 (21:15, 18:21, 21:12)

2. dvouhra muži: Martin Woznica - Roman Veselý 0:2 (15:21, 17:21)

3. dvouhra muži: Zdeněk Šotner - Radim Sedlák0:2 (17:21, 16:21)

Dvouhra ženy:  Blanka Kračmarová - Bohdana Oberfrancová 2:0 (21:18, 21:12)

1. čtyřhra muži: Kůra, Skokan - Chytka, Veselý 2:1 (18:21, 21:18, 21:12)

2. čtyřhra muži: Bičan, Šotner – Sedlák, Andrlík 2:0 (21:14, 21:17)

Čtyřhra ženy: SCR 2:0 (21:0, 21:0)

Čtyřhra mix: Bičan, Zemanová  - Andrlík, Oberfrancová 2:1 (24:22, 17:21, 21:19 !!!)

________________________________________________________________

1. Brno bylo na domácí půdě (palubovce) nad naše síly. V den zápasu se omluvila Renata, kterou vyřadilo z boje zatím blíže nespecifikované (a doufáme že ne dlouhodobé) zranění achilovky. Na jedničce se příliš nedařilo Jirkovi. Ve druhém setu se hecnul, ale ve třetím si Michal Kůra zápas pohlídal. V souběžně hraném utkání si Radim poradil s veteránem Zdeňkem Šotnerem, ale vítězství si musel vybojovat a pořádně se zapotil. Zápasy mezi Romanem a Martinem Woznicou jsou vždycky na krev a málokdy na dva sety. Tentokrát ale Martin zápas do třetího setu poslat nedokázal. Bohdana zabojovala, ale na vítězství to nestačilo. V deblech je 1. Brno tradičně silné a potvrdilo to i tentokrát.