TJ Viktoria Želešice – TJ Agrotec Hustopeče 6:2 (12:5)

1. dvouhra muži: Jiří Chytka ? Jiří Krejčiřík 2:0 (21:15, 21:15)

2. dvouhra muži: Roman Veselý ? Pavel Táborský 2:0 (21:13, 21:14)

3. dvouhra muži: Radim Sedlák ? Zdeněk Hanák 2:0 (21:12, 21:15)

Dvouhra ženy: Renata Matušková ? Martina Veselá 2:0 (21:9, 21:9)

1. čtyřhra muži: Chytka, Veselý - Táborský, Hanák 0:2 (17:21, 13:21)

2. čtyřhra muži: Andrlík, Kolář ? Krejčiřík, Grůza 0:2 (13:21, 15:21)

Čtyřhra ženy: Matušková, Oberfrancová ? SCR 2:0 (21:0, 21:0)

Čtyřhra mix: Sedlák, Oberfrancová - Skokan, Zemanová 2:1 (21:7, 11:21, 21:17)

________________________________________________________________

Před utkáním bylo jasné, že potřebujeme uhrát s těžkým soupeřem minimálně remízu, která by nám zajistila druhé postupové místo do nejlepší šestice týmů, které si to v další části sezony rozdají o konečné pořadí. Hustopeče nechaly doma dvě své nejlepší dámy a hned na úvod nám darovaly bod za neobsazenou ženskou čtyřhru. Přesto nás nečekal jednoduchý zápas a ačkoli výsledky v singlech tomu nenapovídají, o všechny výhry, snad s výjimkou Renatina zápasu, jsme se museli hodně poprat. Jirka vrátil soupeři porážku z prvního utkání, ikdyž ho limitoval ne zcela doléčený kotník. Roman v prvním setu rychle odskočil na rozdíl pěti bodů a tento náskok víceméně udržoval až do konce. Ve druhém setu se situace opakovala, ale koncovkou se Roman tradičně, ale tentokrát úspěšně, protrápil. Radim si opět vydatně zaběhal a k vidění byl velmi kvalitní badmintonový duel. V deblech jsou Hustopeče hodně silné a dokázaly to i tentokrát. Do čtyřher se však šlo už s tím, že vedeme 5:0 a získáme tedy oba body. V prvním deblu jsme svedli vyrovnaný souboj, ale Jirkovi pochroumaný kotník nedovolil hrát na plno a soupeř uhrál první bod. Do druhého deblu nastoupila jednička soupeře s deblovým specialistou Grůzou a Martin z Víťou na tuto dvojici nestačili. V mixu byl k vidění opět zajímavý zápas na tři sety. První set vyhrál soupeř jednoznačně, ale podobně jednoznačně vyhráli Radim s Bohdanou ten druhý. Ve třetím to bylo hodně vyrovnané, ale stále o kousek napřed byli naši a dotáhli zápas do vítězného konce.

______________________________________________________________

Ve skupině máme dohráno a budeme čekat na zbývající výsledky, které rozhodnou o tom, kdo budou naši následující soupeři. Ve skupině B je jasno, tam z prvního místa postupuje Sokol Vranovice B a ze druhého SKP Kometa B.  Ve skupině A aktuálně vede BC Premiera C a na druhém místě je Uh. Ostroh A, ale oba týmy ještě čekají zápasy, které můžou pořadí otočit.