Viktoria Želešice vstupuje do jubilejní 20. sezony

Sezony 2012/2013 je jubilejní 20. soutěžní sezonou želešických badmintonistů. Viktoria Želešice nevyužila možnosti účasti v nově vzniklé 4. lize řízené Jihomoravským badmintonovým svazem a zůstává nadále účastníkem Městské badmintonové soutěže, ve které byla nalosována do skupiny B, kde se utká s těmito soupeři.

Spartak PBS Brno – starý známý soupeř, který to válí na kurtech ještě o poznání déle, než Želešice. Souboje s partou okolo badmintonového matadora Zdeňka Šotnera jsou vždycky vyrovnané a napínavé.

TJ Chropyně ?B? – klub s dlouhou tradicí, jehož „Béčko“ se před několika lety vrátilo do městské soutěže a s Viktorií se potkalo poue jednou. Měření sil dopadlo lépe pro Želešice, které vyhrály 5:3.

SKP Kometa badminton Brno ?C? – Kometa poslala svoje „Béčko“ do 4. ligy a  pro letošní ročník vytvořila nový tým, který ovšem staví na ostřílených hráších, jako je Rasťo Belan, Marian Blažek nebo Martin „Máca“ Svoboda a sympatických  hráčkách.

BC Lokomotiva Kunovice ?B? – loňský soupeř z Uh. Ostrohu, kterému o vlásek uniklo finále soutěže a boj o přímý postup, využil pozvánku do 4. ligy, přestěhoval se do Kunovic a pro městskou soutěž postavil nový tým od kterého nevíme co očekávat.

Los soutěže:

2. kolo: Viktoria Želešice – Spartak PBS Brno (oficiální hrací den 3.11.)

3. kolo:  TJ Chropyně „B“ – Viktoria Želešice (17.11.)

4. kolo: Viktoria Želešice – SKP Kometa Brno „C“ (1.12.)

5. kolo: BC Lokomotiva Kunovice „B“ – Viktoria Želešice (15.12.)

Leave a comment

Your comment