BC SmartLife Řečkovice B – Viktoria Želešice 5:3 (10:6)

1. dvouhra muži: Petr Kubový - Jiří Chytka 0:2 (15:21, 22:24 !!!)

2. dvouhra muži: Richard Foltýn - Roman Veselý 0:2 (21:19, 21:17)

3. dvouhra muži: Slavomír Nejedlík - Martin Kolář2:0 (21:10, 21:9)

Dvouhra ženy: Kateřina Cyprisová - Renata Matušková 0:2 (15:21, 14:21)

1. čtyřhra muži: Kubový, Hulewicz ?  Chytka, Veselý 0:2 (21:14, 23:21 !!!)

2. čtyřhra muži: Foltýn, Nejedlík  ? SCR 2:0 (21:0, 21:0)

Čtyřhra ženy: Stropková, Kučerová - Matušková, Oberfrancová 0:2 (17:21, 14:21)

Čtyřhra mix: Hulewicz, Stropková - Kolář, Oberfrancová 2:0 (21:6, 21:10)

_____________________________________________________________

Druhý zápas nevyšel.  Řečkovice sestoupily z vyšších pater a byly na domácích kobercích v Jehnicích papírovým favoritem, ale za dobré konstelace hvězd je to hratelný soupeř. Dobrá konstelace se však nekonala. Na zápas jela Viktoria bez druhého deblu a tedy za stavu 0:1 pro soupeře. Na trojce začal Martin a rychle prohrával výrazným rozdílem a na soupeře jednoznačně nestačil. Na dvojce to byl hodně vyrovnaný zápas, kde byl soupeř vždy lepší až v koncovkách setů a navíc mu hodně přálo štěstíčko v podobě podivných, ale úspěšných úderů rámem a prasátek. Štěstí přeje připraveným. Jirka na jedničce se trápil v koncovce druhého setu, ale houževnatého soupeře nakonec udolal. Renata na ženském singlu je velká jistota a ženský debl v poslední době rovněž. Ještě se dalo uvažovat  remíze. V mužském deblu nastoupil soupeř s nepříjemným způsobem hry, na který si Jirka s Romanem těžko zvykali a nedařilo se nic vymyslet. Ve druhém setu už to byl vyrovnaný souboj a želešičtí hráči sahali po zisku setu a udržení naděje na remízu, ale těsně nedosáhli. V mixu to většinou není ono a platilo to i tentokrát, tam nám prostě chybí dvojice schopná hrát o rozhodující bod.