Viktoria Želešice – Lokomotiva Kunovice „B“ 7:1 (14:3)

1. dvouhra muži: Jiří Chytka ? Petr Raštica 2:0 (21:11, 21:13)

2. dvouhra muži: Roman Veselý ? Adam Miklíček 2:0 (21:13, 21:9)

3. dvouhra muži: Víťa Andrlík ? Pavel Drobil 2:0 (21:17, 21:13)

Dvouhra ženy: Renata Matušková ? Hana Špaleková 2:0 (21:7, 21:15)

1. čtyřhra muži: Chytka, Veselý - Raštica, Kopečný 2:0 (21:12, 21:11)

2. čtyřhra muži: Andrlík, Kozel ? Miklíček, Pernička 2:1 (21:15, 17:21, 21:15)

Čtyřhra ženy: Matušková, Oberfrancová ? Špaleková, Nováková 2:0 (21:5, 17:21, 18:21 21:7)

Čtyřhra mix: Kozel, Oberfrancová - Drobil, Nováková 0:2 (22:24, 16:21)

SKP Kometa Brno „C“ – Viktoria Želešice 2:6 (7:13)

1. dvouhra muži: David Blažek - Jiří Chytka 0:2 (12:21, 15: 21)

2. dvouhra muži: Ondřej Krejza - Roman Veselý 1:2 (15:21, 21:19, 13:21)

3. dvouhra muži: Tomáš Míča - Radim Sedlák0:2 (15:21, 18:21)

Dvouhra ženy: Lucia Malastová ? Renata Matušková 0:2 (12:21, 12:21)

1. čtyřhra muži: Krejza, Belan - Chytka, Veselý 1:2 (9:21, 24:22, 15:21)

2. čtyřhra muži: Blažek, Míča ? Sedlák, Andrlík 2:1 (19:21, 21:19, 21:17)

Čtyřhra ženy: Malastová, Ptáčková ? Matušková, Oberfrancová  1:2 (21:18, 9:21, 19:21)

Čtyřhra mix: Belan, Ptáčková  - Andrlík, Oberfrancová 2:0 (21:18, 21:11)

Viktoria Želešice- TJ Chropyně B 5:3 (10:9)

1. dvouhra muži: Jiří Chytka ? Petr Zavadil 2:0 (14:21, 21:15, 21:19)

2. dvouhra muži: Roman Veselý ?Ondřej Frýza 0:2 (20:22, 19:21)

3. dvouhra muži: Radim Sedlák ? David Pavlík 2:0 (21:13, 21:12)

Dvouhra ženy: Renata Matušková ? Vendula Domanská 2:1 (17:21, 21:15, 21:11)

1. čtyřhra muži: Chytka, Veselý - Zavadil. Pavlík 2:1 (10:21, 21:18, 21:19)

2. čtyřhra muži: Kozel, Kolář ? Frýza, Krejčíř 0:2 (7:21, 10:21)

Čtyřhra ženy: Matušková, Oberfrancová ? Domanská, Bláhová 2:0 (21:15, 21:12)

Čtyřhra mix: Sedlák, Sedláková - Bláhová, Krejčíř 0:2 (17:21,24:26 !!!)

Spartak PBS Brno – Viktoria Želešice 4:4 (8:9)

1. dvouhra muži: Michal Kůra - Jiří Chytka 2:1 (18:21, 21:16, 21:14)

2. dvouhra muži: Martin Woznica - Roman Veselý 2:0 (26:24 !!!, 21:18)

3. dvouhra muži: Zdeněk Šotner - Radim Sedlák0:2 (19:21, 16:21)

Dvouhra ženy: Zuzana Pochylá – Renata Matušková 0:2 (17:12 17:21)

1. čtyřhra muži: Kůra, Woznica - Chytka, Veselý 0:2 (18:21, 20:22)

2. čtyřhra muži: Bičan, Šotner ? Sedlák, Andrlík 2:0 (21:11, 21:17)

Čtyřhra ženy: Hercegová, Kráčmarová – Matušková, Oberfrancová  0:2 (16:21, 13:21)

Čtyřhra mix: Bičan, Hercegová  - Andrlík, Oberfrancová 2:1 (21:15, 21:12)

Viktoria Želešice – SKP Kometa Brno „C“ 5:3 (11:8)

1. dvouhra muži: Jiří Chytka ? Rasťo Belan 2:0 (21:11, 23:21)

2. dvouhra muži: Roman Veselý ? David Blažek 2:0 (21:10, 21:8)

3. dvouhra muži: Radim Sedlák ? Ondřej Krejza 2:0 (21:18, 21:7)

Dvouhra ženy: Renata Matušková ? Alena Vognárková 2:1 (8:21, 21:19, 21:10)

1. čtyřhra muži: Chytka, Veselý - Svoboda, Belan 2:1(21:19, 19:21, 21:15)

2. čtyřhra muži: Andrlík, Kolář ? Blažek, Krejza 0:2 (12:21, 14:21)

Čtyřhra ženy: Matušková, Oberfrancová ? Vognárková, Ptáčková 1:2 (21:18, 17:21, 18:21)

Čtyřhra mix: Andrlík, Oberfrancová - Svoboda, Ptáčková 0:2 (11:21,12:21)

Lokomotiva Kunovice B – Viktoria Želešice 3:5 (6:10)

1. dvouhra muži: Martin Špaček - Jiří Chytka 0:2 (10:21, 9:21)

2. dvouhra muži: Zdeněk Kopečný - Roman Veselý 0:2 (8:21, 16:21)

3. dvouhra muži: Pavel Drobil - Martin Kolář2:0 (21:16, 21:15)

Dvouhra ženy: Hana Špaleková - Renata Matušková 0:2 (7:21, 4:21)

1. čtyřhra muži: Raštica, Špaček ?  Chytka, Veselý 0:2 (10:21, 10:21)

2. čtyřhra muži: Drobil, Miklíček ? SCR 2:0 (21:0, 21:0)

Čtyřhra ženy: Domanská, Brožíková - Matušková, Oberfrancová 0:2 (6:21, 9:21)

Čtyřhra mix: Nováková, Miklíček - Kolář, Oberfrancová 2:0 (21:18, 21:13)

Viktoria Želešice – Spartak PBS Brno 2:6 (6:13)

1. dvouhra muži: Jiří Chytka ? Tomáš Skokan 2:0 (21:12, 21:8)

2. dvouhra muži: Roman Veselý ? Michal Kůra 1:2 (21:10, 8:21, 15:21)

3. dvouhra muži: Martin Kolář ? Zdeněk Šotner 0:2 (13:21, 11:21)

Dvouhra ženy: Bohdana Oberfrancová ? Zuzana Pochylá 0:2 (18:21, 19:21)

1. čtyřhra muži: Chytka, Veselý - Skokan, Kůra 2:1(16:21, 21:10, 21:18)

2. čtyřhra muži: Andrlík, Sedlák ? Šotner, Bičan 0:2 (11:21, 9:21)

Čtyřhra ženy: Sedláková, Oberfrancová ? Hercegová, Zemanová 2:0 (21:11, 21:23, 10:21)

Čtyřhra mix: Kolář, Sedláková - Bičan, Pochylá 0:2 (17:21,14:21)

TJ Chropyně B – Viktoria Želešice 7:1 (15:3)

1. dvouhra muži: Ondřej Frýza - Jiří Chytka 0:2 (21:19, 9:21, 15:21)

2. dvouhra muži: Patrik Beneš - Roman Veselý 2:0 (21:11, 21:18)

3. dvouhra muži: Miroslav Panáček - Víťa Andrlík2:0 (21:14, 21:9)

Dvouhra ženy: Vendula Domanská - Renata Matušková 2:1 (21:12, 21:18)

1. čtyřhra muži: Beneš, Frýza ?  Chytka, Veselý 2:1 (19:21, 21:17, 21:16)

2. čtyřhra muži: Zavadil, Panáček – Sedlák, Kolář 2:0 (21:10, 21:10)

Čtyřhra ženy: Domanská, Brožíková - Matušková, Oberfrancová 2:0 (21:19, 21:11)

Čtyřhra mix: Zavadil, Brožíková - Andrlík, Oberfrancová 2:0 (21:12, 21:19)

Viktoria Želešice vstupuje do jubilejní 20. sezony

Sezony 2012/2013 je jubilejní 20. soutěžní sezonou želešických badmintonistů. Viktoria Želešice nevyužila možnosti účasti v nově vzniklé 4. lize řízené Jihomoravským badmintonovým svazem a zůstává nadále účastníkem Městské badmintonové soutěže, ve které byla nalosována do skupiny B, kde se utká s těmito soupeři.

Spartak PBS Brno – starý známý soupeř, který to válí na kurtech ještě o poznání déle, než Želešice. Souboje s partou okolo badmintonového matadora Zdeňka Šotnera jsou vždycky vyrovnané a napínavé.

TJ Chropyně ?B? – klub s dlouhou tradicí, jehož „Béčko“ se před několika lety vrátilo do městské soutěže a s Viktorií se potkalo poue jednou. Měření sil dopadlo lépe pro Želešice, které vyhrály 5:3.

SKP Kometa badminton Brno ?C? – Kometa poslala svoje „Béčko“ do 4. ligy a  pro letošní ročník vytvořila nový tým, který ovšem staví na ostřílených hráších, jako je Rasťo Belan, Marian Blažek nebo Martin „Máca“ Svoboda a sympatických  hráčkách.

BC Lokomotiva Kunovice ?B? – loňský soupeř z Uh. Ostrohu, kterému o vlásek uniklo finále soutěže a boj o přímý postup, využil pozvánku do 4. ligy, přestěhoval se do Kunovic a pro městskou soutěž postavil nový tým od kterého nevíme co očekávat.

Los soutěže:

2. kolo: Viktoria Želešice – Spartak PBS Brno (oficiální hrací den 3.11.)

3. kolo:  TJ Chropyně „B“ – Viktoria Želešice (17.11.)

4. kolo: Viktoria Želešice – SKP Kometa Brno „C“ (1.12.)

5. kolo: BC Lokomotiva Kunovice „B“ – Viktoria Želešice (15.12.)

Konečná tabulka soutěžní sezony 2011 / 2012

  1. BC Premiera ?C?
  2. Sokol Vranovice ?B?
  3. TJ Lokomotiva Uherský Ostroh ?A?
  4. SKP Kometa badminton Brno ?B?
  5. TJ AGROTEC Hustopeče
  6. TJ Viktoria Želešice
  7. SK Podolí ?C?
  8. ZBL Zlín
  9. Spartak Brno PBS
  10. TJ Sokol Bořitov
  11. BC SmartLife Řečkovice ?B?
  12. TJ Lokomotiva Uherský Ostroh ?B?
  13. TJ Chropyně ?B?
  14. Badminton Česká
  15. VSK Universita Brno